Lombardy nie tylko stacjonarne

Można by pomyśleć, że lombardy to umierający biznes – oczywiście biorąc pod uwagę możliwości szybkiej gotówki przez internet, czy szybkiego pozbycia się przedmiotu poprzez internetową sprzedaż na ogromnej ilości darmowych portali. Jednak szacunki podają, że z roku na rok punktów oferujących pożyczki pod zastaw jest coraz więcej.

Polska a świat
Lombardy w Polsce być może nie przeżywają swojego największego rozkwitu, ponieważ nawet w komisach jest już możliwość wymiany przedmiotu na pożyczkę, ale jednak są zdecydowanie bardziej popularne niż kiedyś. Lombard Gorzów, czy też każdy inny oferuje pożyczki na takich samych lub podobnych zasadach. Lombardy w Gorzowie i innych polskich miastach to nie tylko miejsca stacjonarne, ale również internetowe, które nie mają nawet siedziby i zastaw jest przeprowadzany drogą Internetową i pocztową.

Światowe lombardy
Znany jest w wielkiej Brytanii ogromny lombard Borro, który zasłynął z pożyczki na milion funtów za zastawienie ogromnej kolekcji słynnych dzieł sztuki, lub popularny w Stanach Zjednoczonych lombard mający powierzchnię ponad 2 tys m2 z porażającą ilością unikatowych przedmiotów.

Zobacz informacje na fanpage Lombard Gorzów.

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi ?

Czekamy na Twój kontakt