Telefony GSM

Skup sprzedaż telefonów Gorzów

Największy wybór, ponad 500 modeli !

Lombard Sezam w Gorzowie specjalizuje się w sprzedaży oraz skupie telefonów komórkowych i RTV. Działamy na rynku gorzowskim od ponad 15 lat i przez ten okres zyskaliśmy sobie miano najlepszego punktu sprzedaży z telefonami komórkowymi oraz sprzętem RTV, zarówno w Gorzowie Wlkp. jak i na terenie całego woj.lubuskiego.

Chcesz sprzedać lub kupić telefon ?

   Nasza oferta to ponad 500 modeli, w tym telefony  z 2 letnią gwarancją!

 

     lumia 510 gorzówpozyczki-6Nokia-Lumia-625-600x600samsung-galaxy-note-3+gorzow

 

 

15 lat doświadczenia w branży GSM oraz miła i profesjonalna obsługa sprawiają, że klienci powracają do nas od wielu lat. Nasza dewiza to  profesjonalna sprzedaż telefonów w Gorzowie oraz zadowolony klient, można tez u nas  zamienić praktycznie każdy telefon komórkowy, niezależnie do tego czy był zakupiony w Polsce, czy zagranicą.

Kupujemy także telefony bez polskiego menu oraz z simlockami na zachodnie sieci, np. przywiezione z Anglii bądź innego kraju. Sprzedaż telefonów w Gorzowie Wlkp. w naszej firmie to gwarancja  dużego wyboru telefonów i fachowe doradztwo poparte ponad 15 letnim doświadczeniem,  polecamy Państwu nasz punkt. Zapraszamy, telefony komórkowe ul. Pocztowa 11, Gorzów

 

 

 

Skup telefonów Gorzów Wielkopolski

 

Zapraszamy Państwa do naszej filii przy ul. Pocztowej 11 w ścisłym centrum miasta.

tel. ( 95) 722-41-46

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi ?

Czekamy na Twój kontakt