Lombardy w Polsce nie dla kolekcjonerów

Lombardy w Polsce nie mają wiele wspólnego z zagranicznym biznesem handlującym historycznymi przedmiotami. Niewiele jest w Polsce osób chcących posiadać rzeczy związane z historią, jak zabytkowe strzelby, książki, czy unikatowe monety lub banknoty – nie mówiąc już o kolekcjach płyt znanych artystów z podpisami.

Kolekcjoner za granicę
Lombardy w Gorzowie mogą zaoferować swoim klientom albo pożyczkę pod zastaw przedmiotu, albo przedmiot zostawiony przez osobę nie mogącą go wykupić. Niestety są to raczej przedmioty użytku domowego i prosta elektronika, taka jak telefony komórkowe i drobne bądź większe sprzęty AGD, a po to kolekcjoner raczej się nie zgłosi.

Lombard Gorzów, czy Lombard w USA
Lombardy w Stanach Zjednoczonych to miejsca, w których handluje się unikalnymi przedmiotami, na jakie polują kolekcjonerzy. Są to czasami drobne przedmioty zapomniane przez czas, ale nie przez swoich wieloletnich właścicieli. Do takich miejsc przychodzą osoby, którym zależy na historii i na tym, żeby doceniono przedmioty, które mają. Czasami dochodzi tylko do wyceny i nie usatysfakcjonowany klient odchodzi pokazując, ze przedmiot jest dla niego jednak trochę więcej wart niż ewentualne pieniądze w zamian za niego.

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi ?

Czekamy na Twój kontakt