Lombard Gorzów i gotówka od ręki? Tak to możliwe.

Polacy coraz częściej korzystają z oferty lombardów. Są one bezpieczną alternatywą dla pożyczek w parabankach i kuszą klientów gotówką od ręki. 

Nic więc dziwnego w tym, że wiele osób poważnie zastanawia się, z czym może odwiedzić lombard Gorzów to miasto, które bardzo sprzyja takim wizytom. 

Co przyjmuje lombard?
Lombard udziela pożyczek pod zastaw. Ich wysokość zależy wyłącznie od wartości deponowanych towarów. Im jest ona większa, tym proporcjonalnie więcej pieniędzy otrzyma właściciel. 

Korzystne zatem stają się odwiedziny lombardu z artykułami, których wartość rynkowa jest wysoka. Zdarzają się przypadki zastawiania samochodów czy nieruchomości, jednak to rzadkość. Znacznie częściej klienci przynoszą telefony, drobny sprzęt rtv, czy zegarki. Zastaw takiego asortymentu nie zawsze jednak gwarantuje otrzymanie satysfakcjonującej kwoty.

Zastaw złota
Naprawdę dobre pieniądze w lombardzie otrzymać można za złoto i inne drogie metale czy minerały. Może być ono w formie biżuterii, złotych monet, czy nawet sztabek. Lombardy chętnie przyjmują również złote odpady jubilerskie i uszkodzoną złotą biżuterię, czy nawet pozłacane przedmioty w dobrym stanie. 

Sprzedaż złota
Skup złota Gorzów to miejsce gdzie można uzyskać dobrą cenę. To również miejsce, w którym otrzymamy także fachową wycenę. W przypadku biżuterii często jest ona zaskakująca, ale pamiętać należy, że oględzin zawsze dokonuje fachowiec. 

Podsumowanie
Szczególnie towary wartościowe, na przykład złote, w dobrej cenie przyjmie lombard Gorzów jest miejscem, w którym złoto korzystnie można też sprzedać w skupie złota.

Potrzebujesz szybkiej odpowiedzi ?

Czekamy na Twój kontakt